מכתבי תודה מהנשים היקרות שלנו

עבורי “מקום לצמוח” הוא המקום שאיפשר לי לתהות בקול רם, לטעות מידי פעם, לשתף, להקשיב לאחרים ובעיקר: להבין!

נפגשתי עם נשים אמיצות, המבקשות ומאפשרות לעצמן להשתנות ולשנות לקראת “אמצע החיים”.

במהלך המפגשים עברתי תהליך של שינוי משמעותי בעקבות הבנות ותובנות, שקיבלתי מהידע התיאורטי הכללי ובמיוחד בזכות: החום, האוזן הקשבת, ההכלה והעצות שקיבלתי מחברות הקבוצה וממנחת הקבוצה, המקצועית ומלאת האמפטיה.

השינוי המהיר שעברתי עזר לי להתנהל אחרת במישורים שונים בחיי: המשפחתי, החברתי ובעיקר במישור הבינאישי, ביני ובין עצמי. סוף סוף “נפלו לי המון אסימונים” למרות שעברתי זה מכבר את העשור החמישי של חיי.

האינטרקציה החברתית בקבוצה תרמה רבות לתהליך שעברתי. הקבוצה היוותה מעין “מעבדה קטנה” , שאיפשרה לי להתנסות, הלכה למעשה, בשינויים שעברתי.

לקבוצות, בכלל, יש כוח עצום ויכולת השפעה אבל הקבוצה “שלנו” היתה מיוחדת במינה, בפרט!! (ואולי כל המשתתפות בקבוצות האחרות חושבות כך …וזה בסדר.. כולן כנראה צודקות (:

לסיום, החל מהמפגשים הראשונים המתנתי בציפייה ובהתרגשות להגעתו של יום שישי, למפגש עם החברות ועם רחלי המנחה. מהר מאוד הבנתי את המשמעות הגדולה, שנוצרה אצלי בפינה עמוקה בלב, לימים ולשעות הללו.

אני מודה על ההחלטה להירשם לסדנה ולהעניק לעצמי את אחת המתנות הנהדרות והחשובות שהענקתי לעצמי !

ממליצה בחום.

מיכל, קבוצת נשים, ינואר 2020

 

 

רחלי יקרה,

רציתי לומר שנתרמתי מאוד מסדנת הנשים.

במרוץ הזמן, תוך כדי החיים והעבודה השוחקים, את נתת לנו זמן לשחרר, לפרוק ולשתף. איתך הרגשנו נעים ובטוח. היינו קבוצה מגובשת ומלוכדת. הזדהינו אחת עם השנייה. למדנו לראות אחת את השנייה דרך ההסתכלות האישית על עצמינו. למדנו להסתכל בעצמינו ולזהות את הבורות בחיים שלנו שבהם אנחנו נופלות שוב ושוב.

למדתי איך לחשב מסלול מחדש בחיים. ההשתתפות בסדנא נתנה לי הרבה ביטחון לעשות ולהעז לפעול למען עצמי ולמען בטחוני המקצועי. הייתי מעורערת מאוד וידעתי ליישם את העקרונות שלימדת אותי בתוך המציאות ולהוציא אותם לפועל. אם לא היית שם בשבילי לייעץ ולכוון לבטח הייתי ממשיכה לשקוע באותן בורות.

תודה לך רחלי שנתת לי כלים להוציא את עצמי מהמקום שהייתי בו  ולהמשיך הלאה במסע החיים. אני מסתכלת על החיים עכשיו במשקפיים שונות. בוחרת להרגיש מאושרת ושלמה עם עצמי ועם ההחלטות שלי. תודה מקרב ❤ על הכל.

ענת, סדנת נשים, נובמבר 2019

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן